Neki feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbushi

Neki feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbushi

Neki po feston përvjetorin e 36-të të lindjes. Këngëtari i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun Neki feston sot ditëlindjen. Sot më 10 Maj

Neki po feston përvjetorin e 36-të të lindjes.

Këngëtari i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun Neki feston sot ditëlindjen.

Sot më 10 Maj këngëtari mbush plot 36vjet, shkruan zico.tv

Me rastin e ditëlindjes së tij kanë filluar që t’i bëjnë urime të shumta si kolegët e po ashtu edhe adhuruesit e tij.

Ndryshe, kujtojmë se Neki është shumë aktiv dhe këtë e ka treguar me anë të koncerteve dhe mbrëmjve duke performuar hitet e tij.

COMMENTS