Në Spanjë po komentohet shumë ky veprim i Messit (Foto)

Statistikat që tregojnë diferencën e madhe ndërmjet Messit dhe Ronaldos në El Clasico
Çiklizmi nuk e dëmton shëndetin seksual të meshkujve (Video)

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, ia ka siguruar fitoren Barcelonës ndaj Real Madridit duke shënuar në sekondat e fundit për rezultatin 3:2.

Pas golit, ai zhveshi fanellën, duke ua treguar emrin e tij tifozëve të Real Madridit, ndoshta një mesazh për t’iu treguar se ai është “mbreti” në “Santiago Bernabeu”.

Në Spanjë ka filluar të diskutohet shumë për gjestin e argjentinasit.

COMMENTS