Ndryshon gjendja e Aziz Salihut (Foto)

Ndryshon gjendja e Aziz Salihut (Foto)

Cristiano Ronaldo flet se nëse do ishte me Messin në një ekip, kushë do e fitonte Topin e Artë (Video)
Magjepset Vengeri nga debutimi i Granit Xhakës në Arsenal (Video)

Legjenda e boksit kosovar Aziz Salihu duket se e ka marrë veten dhe është ngritur përsëri në këmbë.

Zizi shihet në gjendje më të mirë në fotot bashkë me gruan Agimen dhe vajzën Monikën, përcjellë zico.tv

Ai ndodhet ende në Turqi ndërsa rikthimi i tij në Kosovë pritet të ndodhë shumë shpejt.

ndryshon-gjendja-e-aziz-salihut-1

ndryshon-gjendja-e-aziz-salihut-foto

ndryshon-gjendja-e-aziz-salihut

COMMENTS