Ndizet atmosfera në Noar Club, dridhin skenën Butrint Imeri dhe Capital Bra (Video)

Ndizet atmosfera në Noar Club, dridhin skenën Butrint Imeri dhe Capital Bra (Video)

Bebe Rexha zbulon tri këngëtaret që e frymëzojnë në karrierën muzikore (Foto)
Ja se si mbetën në rrugë Baboo Darabukat, kur ishin duke shkuar në një dasmë (VIDEO)

Performanca e këngëtarëve të njohur Butrint Imeri dhe Capital Bra nuk do fjalë.

Të dy ata ‘ndezën’ me të vërtetë publikun e pranishëm në Noar Club në Luzern të Zvicrës, të shtunën e 7 tetorit, shkruan zico.tv

Një numër i madh i fansave të pranishëm, nuk i rezistuan dot atmosferës së krijuar në Noar Club duke kënduar e vallëzuar gjithashtu.

Kjo gjë më së miri vërehet edhe nga kjo video:

COMMENTS