‘NA’ nga Adelina Berisha publikohet të shtunën (Foto)

Këngëtarja Adelina Berisha këtë të shtunë do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor 'NA'. Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes nj

Këngëtarja Adelina Berisha këtë të shtunë do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor ‘NA’.

Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

Adelina ka zbuluar se kënga e saj e re është punuar nga Cricket, tekstin e ka shkruar Elinel ndërsa klipin e ka realizuar në Shqipëri me MAX Production.

Në klip, këngëtarja Berisha do të duket mjaft seksi dhe tërheqëse në performancën e saj.

‘NA’ vjen për fansat e këngëtares të shtunën, ora 18:00.

‘Telegrafi’

COMMENTS