Muzika si terapi për Bebe Rexhën (Video)

Miqtë dhe familjarët e kujtojnë Adelën në ditën që do të ishte ditëlindja e saj (Video)
Edhe Shakira e përfshirë në skandalin e ‘Paradise Papers’

Bebe Rexha e ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku paraqitet duke kënduar.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ndodhet në dhomën e saj të hotelit dhe bën muzikë me ndihmën e një kitare akustike.

Në bazë të përshkrimit në Instagram, duket se Bebe muzikën e ka edhe një formë terapie për shpirtin e saj.

‘Terapia e mëngjesit në dhomën time të hotelit. Kush ka nevojë për një zemër kur zemra mund të thyhet’, ka shkruar Bleta në përshkrim.

Ndryshe, ‘Back to You’, titullohet kënga më e re, të cilën Bebe Rexha e ka lansuar me videoklip.

Morning therapy in my hotel room. Who needs a heart when a ❤️ can be broken?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

COMMENTS