Mustafë Muçaj i ‘jep’ lajmet nga Gërmia (Video)

Mustafë Muçaj i ‘jep’ lajmet nga Gërmia (Video)

Dasma e Turit dhe Orindës, zbulohen detajet speciale (Foto)
Po vjen ‘Albanian Fashion Night 2017’ (Video)

Edicioni i tretë i emisionit të showbizit n’ZOOM transmetohet nesër me fillim nga ora 19:00.

Këtë javë të ftuar janë Diellza Kolgeci & Afërdita Paqarada, Milot Hasangjekaj, Fatos Kryeziu, spikeri i lajmeve Mustafë Muçaj dhe estetisja Lily Nimani nga qendra estetike ‘Lily Flower’.

Për më shumë shikoni promon e emisionit, të cilin e prodhon portali arbresh.info.

COMMENTS