Mund edhe mos ta besoni, por Kim Kardashian dikur kishte qenë vajzë e mbarë – ja fakti (Foto)

Mund edhe mos ta besoni, por Kim Kardashian dikur kishte qenë vajzë e mbarë – ja fakti (Foto)

U bë e njohur pas një videoje seksi me një ish të dashurin e saj. Ishin ato pamje eksplicite që e bën Kim Kardashian të famshme. Sigurisht, pastaj

U bë e njohur pas një videoje seksi me një ish të dashurin e saj. Ishin ato pamje eksplicite që e bën Kim Kardashian të famshme.

Sigurisht, pastaj ajo u kujdes që të tërhiqte vëmendjen me linjat e saja bombastike.

Kështu Kim Kardashian u bë fytyrë publike për shkak të trupit të saj që e shfrytëzoi për të dalë në ballinat e revistave të njohura.

Mirëpo, Kim nuk ishte gjithmonë e shfrenuar. Ajo dikur kishte ndjekur një shkollë katolike, shkruan Indeksonline. Këtë e ka treguar vet ajo meqë ka publikuar një fotografi sa ishte në klasën e tetë.

‘Një vajzë e Shkollës Katolike, klasa e tetë’, ka shkruar ajo. Sido që të jetë, duhet pranuar fakti se ajo duket se ka qenë dhe është një bukuroshe.

COMMENTS