Muller: Ishim shumë naivë

Muller: Ishim shumë naivë

Ylli i Bayern Munichut, Thomas Muller pas humbjes në shtëpi nga Reali ka deklaruar se skuadra e tij ishte shumë naive. Bavarezët pësuan 1 me 2 në A

Ylli i Bayern Munichut, Thomas Muller pas humbjes në shtëpi nga Reali ka deklaruar se skuadra e tij ishte shumë naive.

Bavarezët pësuan 1 me 2 në Allianz Arena në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, transmeton Koha.net.

‘Ishim shumë naivë. Patëm shumë raste dhe shkuam 1-1, por pas pushimit shumë shpejtë pësuam 1-2’, ka thënë ai.

COMMENTS