Mozzik dhe Loredana si dy ‘zogj’ të dashuruar (Foto)

Mozzik dhe Loredana si dy ‘zogj’ të dashuruar (Foto)

Mozzik dhe e dashura e tij Loredana duket se pushimet e tyre do t’i kalojnë së bashku. Këtë e ka bërë të ditur vet Loredana përmes disa 'Insta Stor

Mozzik dhe e dashura e tij Loredana duket se pushimet e tyre do t’i kalojnë së bashku.

Këtë e ka bërë të ditur vet Loredana përmes disa ‘Insta Story’ ku shfaqet në aeroport me dashurinë e saj, Mozzikun.

Ata të dy duken shumë mirë me njërin tjetrin kurse shuajnë të gjitha spekulimet për ndarje. Loredana dhe Mozzik shihen shumë të lumtur me njëri tjetrin duke u puthur dhe përqafuar.

COMMENTS