Motrat Kardashian-Jenner i vënë ‘flakën’ Instagramit me reklamën e fundit (Foto)

Motrat Kardashian-Jenner i vënë ‘flakën’ Instagramit me reklamën e fundit (Foto)

Motrat e famshëm Kardashian-Jenner ia arrijnë që gjithmonë të jenë në qendër të vëmendjes mediatike. Imazhet e 'nxehta’ dhe ekspozimi i trupit janë

Motrat e famshëm Kardashian-Jenner ia arrijnë që gjithmonë të jenë në qendër të vëmendjes mediatike.

Imazhet e ‘nxehta’ dhe ekspozimi i trupit janë specialitet i tyre ndërsa nuk ngurrojnë që një gjë të tillë ta bëjnë në çdo paraqitje, përcjell zico.tv

Këtë herë janë dy nga motrat e njohura, Kourtney dhe Kylie ato që kanë ‘ndezur’ Instagramin me kampanjën e fundit për koleksioni më të ri të kozmetikës që bartë emrin e tyre ‘Kourt X Kylie’.

Ato njoftuan përmes rrjetev sociale për bashkëpunimin në mes veti derisa promovuan linjën në disa poza mjaft sensuale ku shfaqnin trupin e tyre seksi.

Kjo është hera e parë që Kouteny lanson linjën e saj për make-up, ndërsa Kylie tashmë ka një linjë për produkte të bukurisë të cilën e lansoj në qershor të vitit të kalur.

COMMENTS