Motra e Michael Jackson, Janet konvertohet në myslimane? (Foto)

Nazira nga ‘Beni Affet’ befason me pamjen në jetën jashtë serialit (Foto)
Capital T dhe Samanta çifti më i ri i estradës ?! (Foto)

Janet Jackson është fotografuar për herë të parë duke dalë nga shtëpia, qëkur njoftoi se është shtatzënë.

Këngëtarja amerikane është shfaqur krejt e mbuluar, si një myslimane e vërtetë.

Edhe pse nuk është konfirmuar, besohet se ajo është bërë myslimane pasi u martua me miliarderin nga Katari, Wissam Al Manna, në vitin 2012.

Fotografitë e bëra nga paparacit e shfaqin Janetin të relaksuar dhe të lumtur, teksa shëtitet me burrin e saj.

Kujtojmë që Jackson i habiti të gjithë kur deklaroi se do të bëhej nënë për herë të parë, duke qenë se është 50 vjeçare.

Motra e Michael Jackson konvertohet në myslimane 1

Motra e Michael Jackson konvertohet në myslimane 2

Motra e Michael Jackson konvertohet në myslimane

COMMENTS