Motra e Encës shfaq të pasmet dhe bën ‘Kuku’ (Foto)

Motra e Encës shfaq të pasmet dhe bën ‘Kuku’ (Foto)

Uindi, motra e Encës njihet për format trupore. E se është ‘bombë’, e di edhe ajo, por një foto që e ka publikuar në rrjetet sociale, duket s

Uindi, motra e Encës njihet për format trupore.

E se është ‘bombë’, e di edhe ajo, por një foto që e ka publikuar në rrjetet sociale, duket se e ka habitur edhe atë, shkruan lajmi.net

Në foton e Instagramit Uindi shihet se ka treguar të pasmet e saj bombastike dhe për to ka bërë ‘Kuku’.

Fotoja u komentua shumë nga ndjekësit e saj, duke qëndruar mes kritikave dhe lavdërimeve.

COMMENTS