Motra e Encës publikon nudo nga shtrati (Foto)

Motra e Encës publikon nudo nga shtrati (Foto)

Është shumë e komentuar, krahas emrit të motrës së saj. Uindi Haxhia përpos kësaj, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo në Instastory ka

Është shumë e komentuar, krahas emrit të motrës së saj.

Uindi Haxhia përpos kësaj, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo në Instastory ka hedhur një video e cila me plotë gojë mund të cilësohet si ‘hot’ dhe shumë provokative.

Kjo se, në këtë video, Uindi ishte nudo, e shtrirë në shtrat, duke mbuluar gjoksin bombastik.

E padyshim që një video e tillë, ka ngacmuar vëmendjen mashkullore.

COMMENTS