Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë

Sot në Kosovë do të mbajë mot i ngrohtë, pasdite ka mundësi të ketë stuhi vende-vende. Sipas IHK-së, temperatura e mëngjesit do të jenë nga 10 deri

Sot në Kosovë do të mbajë mot i ngrohtë, pasdite ka mundësi të ketë stuhi vende-vende.

Sipas IHK-së, temperatura e mëngjesit do të jenë nga 10 deri në 16, kurse më e larta e ditës nga 24 në 29 gradë.

Në pjesën më të madhe të vendit, pjesa më e madhe e ditës do të jetë kryesisht me diell, me re lokale dhe me reshje të mundshme e stuhi afatshkurtëra.

COMMENTS