Morena Taraku takohet me Esmerin (Foto)

Këngëtarja Morena Taraku, pos bukurisë që e karakterizon, ajo njihet edhe për vizita të shumta të vendeve të ndryshme si dhe blerjes së garderobës më

Këngëtarja Morena Taraku, pos bukurisë që e karakterizon, ajo njihet edhe për vizita të shumta të vendeve të ndryshme si dhe blerjes së garderobës më të shtrenjtë. E sigurisht shumë vajza do ta xhelozojnë edhe kësaj here.

Morena gjendet në Stamboll derisa shihet me aktorin e njohur turk, Saruhan Hunel, i cili njihet si ‘Esmer’ nga seriali ‘Kaybolan Yillar’ (Vitet e humbura), dhe është njëri ndër aktorët më të dashur për femrat.

Foton që sipas të gjitha gjasave duhej të ishte duke ngrënë darkë me aktorin, Morena e ka ndarë me ndjekësit e saj në Snapchat.

morena-taraku-darkon-me-esmerin

COMMENTS