Morena Taraku publikon pjesë nga klipi më i ri (Video)

Labi feston ditëlindjen, ja sa vjet i bën ai (Foto)
Ekskluzive: Ja pamjet e klipit të Arta Bajramit dhe Mc Kreshës (Foto)

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku ka lajmëruar para pak ditësh se është duke punuar në videoklipin e këngës së saj më të re të titulluar ‘Inat’.

Morena ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, fotografi me pamjet se si do të duket në klip.

Po ashtu, bukuroshja ka sjellë edhe një pjesë të shkurtër të klipit i cili është xhiruar në një vend bregdetar.

Morena Taraku – Inat #comingsoon

A video posted by King MT (@morenataraku) on

COMMENTS