Morena Taraku publikon pjesë nga klipi më i ri (Video)

Morena Taraku publikon pjesë nga klipi më i ri (Video)

‘Pëlcet’ gjoksi i Eni Koçit (Foto)
Ja me cilin koleg nga seriali është në lidhje ‘Feridja’ në jetën reale (Foto)

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku ka lajmëruar para pak ditësh se është duke punuar në videoklipin e këngës së saj më të re të titulluar ‘Inat’.

Morena ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, fotografi me pamjet se si do të duket në klip.

Po ashtu, bukuroshja ka sjellë edhe një pjesë të shkurtër të klipit i cili është xhiruar në një vend bregdetar.

Morena Taraku – Inat #comingsoon

A video posted by King MT (@morenataraku) on

COMMENTS