Morena Taraku provokon përsëri (Foto)

Në mesin e shumë këngëtareve shqiptare që duken bukur dhe me stil bënë pjesë edhe Morena Taraku. Këngëtarja përpos muzikës njihet edhe për bukurinë

Në mesin e shumë këngëtareve shqiptare që duken bukur dhe me stil bënë pjesë edhe Morena Taraku.

Këngëtarja përpos muzikës njihet edhe për bukurinë që ka.

Ajo përpos muzikës ajo merret edhe me bizneset që ajo ka, Morena me të gjitha obligimet që ka gjen kohë edhe për veten.

Së fundmi ajo ka qëndruar për pushime luksoze në Maldive.

Morena para pak minutash ka publikuar një fotografi ku tregon format e saj perfekte./A.i/

Tuesday mood ?

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Life is available only in the present moment ?

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

COMMENTS