Morena Taraku me stil të ri (Foto)

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku ka treguar stilin e ri të flokëve. Këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, në të cilën krijuesja e hitit “Amore”, projekti i fundit në bashkëpunim me Aida Doçi, shihet me flokë të shkurtër. Si gjithmonë Morena edhe me këtë stil të flokëve duket bukur dhe shumë tërheqëse.

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku ka treguar stilin e ri të flokëve.

Këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, në të cilën krijuesja e hitit “Amore”, projekti i fundit në bashkëpunim me Aida Doçi, shihet me flokë të shkurtër.

Si gjithmonë Morena edhe me këtë stil të flokëve duket bukur dhe shumë tërheqëse.

COMMENTS