Morena sjell klipin e ri ‘Inati’ (Foto/Video)

Noizy dhe Varrosi sjellin këngën e re ‘Big Daddy'(Video)
Producenti hollivudian akuzohet për ngacmime seksuale

Morena Taraku ka sjellë para fansave të saj projektin më të ri muzikor që e ka realizuar me videoklip.

Kënga mban titullin “Inati”, ndërsa si gjithmonë, këngëtarja shfaqet mbresëlënëse me dukjen e saj.

“Inati” vjen pas bashkëpunimit të bukuroshes më Aida Doçin në duetin “Amore”.

COMMENTS