Morena provokon nga shtrati, zbërthen zingjirin e pantallonave (Foto)

Morena provokon nga shtrati, zbërthen zingjirin e pantallonave (Foto)

​Është një nga emrat më të përfolur në media. Është një nga emrat më të përfolur në media.Flasim për modelen dhe këngëtaren Morena Taraku komentoh

​Është një nga emrat më të përfolur në media.

Është një nga emrat më të përfolur në media.Flasim për modelen dhe këngëtaren Morena Taraku komentohet shumë në mediat rozë për jetën që bën.

Morena shumë shpesh edhe di të na befasojë me postimet që bën, duke u ekspozuar më shumë se që duhet!Duket se provokimet nga fytyrat e estradës janë kthyer në primare.

Me postimin e bërë së fundmi, Morena Taraku ka pozuar e shtrirë në shtrat, por duke provokuar teksa ka zbërthyer zingjirin e pantallonave.

Ajo njihet për jetën super luksoze që bën ku dhe nuk heziton ta shfaq dhe në rrjete sociale, teksa publikon blerjet nga markat më të shtrenjta.Madje, Morena është nga të paktat femra që nget makinën mbi 100 mijë euro.Por, shpesh është akuzuar për ndërhyrjet kirurgjike në fytyrë, por që ajo vet nuk e ka pranuar një gjë të tillë asnjëherë, ku është shprehur se njeriu me moshën ndryshon.

Sa i përket muzikës, ajo është mjaft aktive me projekte, ndonëse jo me mbrëmje muzikore.

COMMENTS