Morena pa të brendshme në ‘ZhurmaVMA13’ (Foto)

Morena pa të brendshme në ‘ZhurmaVMA13’ (Foto)

Njihet për paraqitjet e saj bombastike. Por, mbrëmë këngëtarja Morena Taraku i ka 'çmendur' të gjithë. Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në 'Zhurm

Njihet për paraqitjet e saj bombastike. Por, mbrëmë këngëtarja Morena Taraku i ka ‘çmendur’ të gjithë.

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në ‘Zhurma Video Music Aëards 13’ ajo kishte të veshur një kombinim të zi ekstravagant dhe në pjesën e pasme i tejdukshëm, krijuar nga Blerina Kllokoqi-Rugova.

Të pasmet e saj ishin në rend të parë. Morena edhe këtë herë doli pa të brendshme.

Jo më kot Morena është shpërblyer me çmimin ‘Best Female’ në ZhurmaVMA13.

Për më shumë gjykoni vet:

COMMENTS