Montella beson se mund ta kthejë rezultatin ndaj Bayernit

Montella beson se mund ta kthejë rezultatin ndaj Bayernit

Roma mbrëmë me sukses ka arritur të përmbys rezultatin e ndeshjes së parë dhe ndoshta Montella, me një lakmi këmbëngulëse që edhe skuadra e tij, Sevil

Roma mbrëmë me sukses ka arritur të përmbys rezultatin e ndeshjes së parë dhe ndoshta Montella, me një lakmi këmbëngulëse që edhe skuadra e tij, Sevilla mund ta mposhtë skuadrën e Bayernit në Allianz Arena për të siguruar kualifikimin për në gjysmëfinale.

‘Ndeshjet janë gjithmonë të gjata, por gjëja më e rëndësishme është që gjithmonë të jetë në lojë dhe të luajë me ekuilibrin dhe durimin’, tha Montella.

‘Ne gjithmonë duhet të luajmë kështu, me kokat tona, dhe besoj se rikthimi është i mundur. Është e rëndësishme të mos pranojmë një gol, veçanërisht në pjesën e parë’, tha ai.

COMMENTS