Monika bëhet nënë për herë të parë (Video)

Monika bëhet nënë për herë të parë (Video)

Me plot emocion flet Labinot Gashi për herë të parë pas dasmës (Foto)
Vjollca Haxhiu zbulon gjoksin (Foto)

Ka kohë që po rri larg vëmendjes së mediave dhe paraqitjes publike.

Por ajo, po përjeton momentet më të mira në jetë. Kjo pasi këngëtarja Monika Salihu, është bërë nënë për herë të parë, shkruan zico.tv

COMMENTS