Momenti kur i bie fustani Sonja Morganit, gjatë performancës në kabare (Video)

Momenti kur i bie fustani Sonja Morganit, gjatë performancës në kabare (Video)

Modelja e ‘Playboy’ shtatzënë me 65-vjeçarin egjiptian (Foto)
Së shpejti del libri i Bleonës: Është koha të tregoj anën time të historisë (Foto)

Ylli i serialit të mirënjohur amerikan ‘Real Housewives’, Sonja Morgan është bërë protagoniste e një shfaqje të pazakontë.

Aktorja së bashku me Luann De Lesseps ishin pjesëmarrëse në një kabare në Manhattan teksa u bë temë e mediave rozë botërore.

Të enjten në mbrëmje, ajo e humbi veshjen e saj krejtësisht ndërsa ishte në skenë duke kënduar së bashku me LuAnn hitin, ‘Money Can’t Buy You Class’.

Ky ishte rikthimi i parë i saj në qendër të vëmendjes që Krishtlindjet kur ishte arrestuar shkaku i sulmit ndaj një polici në Palm Beach.

Ishte kulmi i muajve të vuajtjes dhe poshtërimit para syve të bashkëshortit të saj të dytë, Tom Douglas Agostino.

Theksojmë se aktoren do ta shohim edhe në disa episode të serialit të lartcekur.

COMMENTS