Momenti kur Bebe Rexha e shan publikisht në koncert Donald Trumpin (Video)

Bebe Rexha me gjestin e fundit u kthye në kryefjalën e mediave rozë. Këngëtarja shqiptare i ka habitur të gjithë fansat me deklaratën e papritur rr

Bebe Rexha me gjestin e fundit u kthye në kryefjalën e mediave rozë.

Këngëtarja shqiptare i ka habitur të gjithë fansat me deklaratën e papritur rreth Donald Trump.

Mbrëmë, gjatë një koncerti Bebe ka sharë presidentin amerikan Trump para gjithë publikut në një koncert, përcjellë zico.tv

‘Mos luaj me statujën tonë të lirisë. ‘Fuck you’ Donald Trump!’, tha këngëtarja shqiptare.

Kaq mjaftoi dhe për pak minuta e gjithë skena u pushtua nga brohoritjet e publikut, që mesa duket e mbështesnin plotësisht këngëtaren.

COMMENTS