Momenti i veçantë kur Mimoza dhe Seldi shkëmbyen unazat nën tingujt e ‘I will always love you’ (Video)

Momenti i veçantë kur Mimoza dhe Seldi shkëmbyen unazat nën tingujt e ‘I will always love you’ (Video)

Këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu mbrëmë kanë zyrtarizuar fejesën e tyre. Kështu ata janë bërë çifti më i ri në estradën shqiptare.

Këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu mbrëmë kanë zyrtarizuar fejesën e tyre.

Kështu ata janë bërë çifti më i ri në estradën shqiptare.

Fejesa e tyre u organizua në Zvicër në një ndejë private me miq dhe familjarë, ku nuk munguan edhe disa emra të njohur të muzikës, shkruan zico.tv

Mimoza ka publikuar video në llogarinë personale në Instagram, ku ka shfaqur momentin më të veçantë të mbrëmjes: atë të shkëmbimit të unazave.

Dyshja kanë shkëmbyer unazat nën tingujt e këngës ‘I will always love you’ të këngëtares legjendë, Whitney Huston.

Urimet dhe komentet në rrjetet sociale kanë qenë të pafundme për dyshen nga ana e ndjekësve të tyre

@seldi__qalliu

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Jeta ime ❤️ @seldi__qalliu

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Faleminderit për Fustanin @fikrijebunjaku te lumshin duart????

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

COMMENTS