Moment befasie për Bleron (Video)

Moment befasie për Bleron (Video)

Kallet atmosfera te dasma e Llukmanit të ‘O sa mirë’ (Video)
Shemi dhe Buleta, me një kshillë për ata që dashurojnë (Premierë/Video)

Këngëtari Blero Muharremi ka postuar mbrëmë në Instagram një video me të cilën bëri që të gjithë fansat ta komplimentonin për këtë gjest.

Në një restaurant atë e vizitoi një fans i tij me sindromën ‘Down’, i cili ishte i lumtur tejmase për takimin me të.

Blero e përqafonte dhe e puthte fansin e tij i cili ishte me plot buzëqeshje për takimin me Bleron.

‘Kjo është dashuri ❤️ DASHURI e pastër ❤️ 🙌’ shkruan Blero sipër videos.

Kujtojmë se kënga e fundit e Bleros është bashkëpunimi me Muharrem Ahmetin, të cilin projekt e titulluan ‘Për ty’ dhe vetëm për një javë nga publikimi ka marrë mbi 1 milion klikime.

This is LOVE ❤️ puro LOVE ❤️ 🙌

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

COMMENTS