Moderatorja shqiptare nuk pëmbahet, topless përpara pasqyrës! (Foto)

Moderatorja shqiptare nuk pëmbahet, topless përpara pasqyrës! (Foto)

Ajo shquhet për format e saj provokuese dhe gjithashtu për pozat seksi. Këtë herë bukuroshja Einxhel Shkira ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram me një foto sensuale. Ajo shfaqet përpara pasqyrës e veshur me nje këmishë xhins pa të brendshme. Nuk është hera e parë që Shkira provokon në këtë mënyrë në rrjete sociale.

Ajo shquhet për format e saj provokuese dhe gjithashtu për pozat seksi.

Këtë herë bukuroshja Einxhel Shkira ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram me një foto sensuale.

Ajo shfaqet përpara pasqyrës e veshur me nje këmishë xhins pa të brendshme. Nuk është hera e parë që Shkira provokon në këtë mënyrë në rrjete sociale.

COMMENTS