Moderatorja shqiptare e shikon në sy bashkëshortin, ai e kap për të pasme (Foto)

Vlera Jusufi konsiderohet si një ndër moderatoret më simpatike sportive në Kosovë. Ajo kohë pas kohe publikon imazhe dhe video të ndryshme në rrjet

Vlera Jusufi konsiderohet si një ndër moderatoret më simpatike sportive në Kosovë.

Ajo kohë pas kohe publikon imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale.

Një të tillë e ka zbuluar edhe në llogarinë personale në Instagram, ku shihet në një pozë intime.

Bukuroshja shihet krahas bashkëshortit Enis Fetahut, i cili dikur ishte futbollist i spikatur në Kosovë.

Gjersa ish-lojtari e kap për të pasme, Vlera e shikon drejt në sy pranë një veture të tipit Porsche.

Ndryshe, Jusufin besohet se do ta shohim edhe vitin e ardhshëm në ekranet televizive.

COMMENTS