Modelja zbulon tradhtinë e Trump (Foto)

Modelja zbulon tradhtinë e Trump  (Foto)

Ish modelja e Play Boy, Barbara Moore ka rrëfyer një histori dashurie me Presidentin amerikan Donald Trump, duke zbuluar edhe tradhtinë e këtij të fun

Ish modelja e Play Boy, Barbara Moore ka rrëfyer një histori dashurie me Presidentin amerikan Donald Trump, duke zbuluar edhe tradhtinë e këtij të fundit.

Tashmë 49-vjeçare, Moore u takua më Trump në vitin 1993 dhe kaloi disa kohë pasionante në rezidencën e presidentit në Mar-A-Lago, pro edhe në Kullën Trump.

Barbara tregoi se në atë kohë e fejuara e presidentit (që më vonë do të bëhej gruaja e tij e dytë), Marla Maples ishte shtatzënë, ndërsa Trump e tradhtonte pikërisht me modelen e Play Boy.

Në një intervistë për Daily Mail, Barbara Moore zbuloi një sërë fotosh të shkrepura gjatë kohës që rrinte me Trump, ndërsa tha se lidhja e fshehtë mes tyre zgjati përreth 6 muaj, nga Marsi deri në Shtator të 1993-shit.

COMMENTS