Modelja ruse duket tmerrësisht seksi në bikini (Foto)

Modelja ruse duket tmerrësisht seksi në bikini (Foto)

Modelet tashmë janë bërë të gjitha të famshme për shkak të linjave trupore perfekte e të pasmeve të mëdha.

Jen Salter, Kim Kardashian, Anastasia Cvitko janë këto femrat që cilësohen si mbretëresha me gjoks dhe të pasme, por nuk duhet lënë anash as modelen ruse Viki Odintcova e cila ju çmend me pamjen e saj.

Odintcova, punon vazhdimisht për të mbajtur fizikun në formë të përkryer.

Trupi i saj i mrekullueshëm nuk është i vetmi aset, që ka bukuroshja nga Rusia.

E për të mos harruar ajo nuk përton të shfaq linjat trupore bombastike në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku ka edhe mijëra ndjekës.

Në këto të fundit duket tmerrësisht seksi në bikini.

COMMENTS