Modelja që do të vesh të brendshmet dy milionë dollarëshe (Foto)

Modelja që do të vesh të brendshmet dy milionë dollarëshe (Foto)

Adrola Dushi dhe Kida ‘kapen’ për këtë mashkull! (Foto)
Beyonce rrëzohet në skenë derisa tenton të kap në krah motrën e saj (Video)

Një ndër kompanitë më të famshme në botë për veshje të brendshme për femra është ajo e Victoria’s Secret.

Kompania tashmë ka zgjedhur modelet të cilat do të modelojnë në Victoria’s Secret fashion Night.

Ky eveniment sivjet do të mbahet në muajin Nëntor në Kinë. Por e veçanta e kësaj sfilate është se njëra nga modelet do të paraqitet në formë shumë të veçantë.

Lais Ribeiro është përzgjedhur për tu paraqitur me me të brendshme me diamantë të cilat kanë vlerën dy milionë dollarë.

Se sa të bukura duken këto të brendshme ju sjellim fotografinë më poshtë

COMMENTS