Modelja gjermane, identike me Rita Orën (Foto)

Modelja gjermane, identike me Rita Orën (Foto)

‘Zemer ama numrin’ projekti me i ri nga Remi (Video)
Gjiko dhe Elita të dashuruar ‘gjer në vesh’

Modelja gjermane Jasmine Sanders përveç faktit që është një modele shumë e bukur është se ajo ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me këngëtaren shqiptare Rita Ora.

Bukuroshja 25 vjeçare ka forma fantastike trupore, ku ‘Daily Star’ ka shkruar ‘Sanders, Rita Ora me të pasme seksi’, përcjellë zico.tv

Ndërkohë, këngëtarja shqiptare gjendet në kryeqytetin italian të Romës për projektin e ri, i cili shumë shpejt do të dal para publikut botëror.

modelja-gjermane-identike-me-rita-oren-2

modelja-gjermane-identike-me-rita-oren-1

modelja-gjermane-identike-me-rita-oren

COMMENTS