Modelja e ‘Playboy’ shtatzënë me 65-vjeçarin egjiptian (Foto)

Modelja e ‘Playboy’ shtatzënë me 65-vjeçarin egjiptian (Foto)

Modelja moldave e Playboy, e cila është bërë në klipet e Justin Bieber dhe Calvin Harris, tashmë është në pritje për t’u bërë nënë. Xenia Deli, 28

Modelja moldave e Playboy, e cila është bërë në klipet e Justin Bieber dhe Calvin Harris, tashmë është në pritje për t’u bërë nënë.

Xenia Deli, 28-vjeç, u martua në vitin 2016 me biznesmenin egjiptian Ossama Fathi Rabah Al-Sharif, në një ceremoni martesore përrallore në Santorini të Greqisë, e cila sipas mediave rozë, kushtoi 860 mijë paund.

Së fundi, Xenia ka publikuar foto për 850 mijë ndjekësit e saj në ‘Instagram’ për të treguar që është shtatzënë.

COMMENTS