Modelja e njohur zhvishet komplet për ditën e gruas (Foto)

Modelja e njohur zhvishet komplet për ditën e gruas (Foto)

Ajo kishte mbajtur të fshehtë shtatzënin një kohë të gjatë . Por, modelja e njohur Rosie Huntington-Whiteley gjatë ditë së enjte ka pozuar nudo duk

Ajo kishte mbajtur të fshehtë shtatzënin një kohë të gjatë .

Por, modelja e njohur Rosie Huntington-Whiteley gjatë ditë së enjte ka pozuar nudo duke ekspozuar barkun shtatzënë, përcjell zico.tv

Këto imazhe bukuroshja britanike i ka postuar në rrjetin social Instagram për nderë të ditës ndërkombëtare të gruas, 8 Marsi.

Modelja ka rikujtuar kohën kur ishte shtatzënë pikërisht në ditën e femrës.

Rosi dhe bashkëshorti i saj, aktori Jason Stathem janë bërë prind të një djali gjatë verës së vitit të kaluar.

#internationalwomensday

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

COMMENTS