Modelja e njohur ‘harron’ sytjenat në shtëpi

Modelja e njohur ‘harron’ sytjenat në shtëpi

Ajo është një femër me shumë stil dhe kjo bije në sy vazhdimisht. Modelja Hailey Baldwin e ka dëshmuar përsëri që është ndër femrat më të kërkuara

Ajo është një femër me shumë stil dhe kjo bije në sy vazhdimisht.

Modelja Hailey Baldwin e ka dëshmuar përsëri që është ndër femrat më të kërkuara në botën e modës, përcjedh zico.tv .

E në paraqitjen e fundi ajo ka ‘guxuar’ të shfaqet pa sytjena gjatë një shëtitje në West Hollywood.

21 vjeçarja kishte të veshur këmishë të gjatë me ngjyrë të kuqe të kombinuar me farmerka ndërsa bluza e hollë vinte në pah gjoksin e saj të zbërthyer.

Hailey Baldwin po vazhdon me angazhimet profesionale dhe është një nga femrat më të kërkuara në botën e modelimit dhe ka një karrierë mjaft të suksesshme.

COMMENTS