Misteri tronditës i të dashurit sheik të Rihannas (Foto)

I dashuri multi miliarder i Rihannas, Hasaan Jameel, raportohet të ketë qenë i martuar para se të flirtonte me yllin nga Barbados. 29 vjeçarja isht

I dashuri multi miliarder i Rihannas, Hasaan Jameel, raportohet të ketë qenë i martuar para se të flirtonte me yllin nga Barbados.

29 vjeçarja ishte parë me të dashurin e saj të ri, i cili ka përfaqësinë e Toyotas për Lindjen e Mesme. Ata janë parë në momente intime në Spanjë kohë më parë duke bërë kështu me fotot e tyre ‘hot’ xhiron e botës.

Hassan Jameel ishte takuar me Rihannan pasi ishte divorcuar nga gruaja.

Pas disa muajsh në romancë, The Sun raporton se biznesmeni atraktiv ishte i martuar para se të takonte yllin e muzikës botërore dhe burime tjera zbulojnë se ai ishte i martuar me eksperten e artit, Lina Lazaar në Shtëpinë e Operas në Paris në vitin 2015. Tash të dy e kanë tejkaluar ndarjen.

Rihanna, e cila ishte në lidhje me Drake në vitni 2016, e ka mbajtur romancën e asj me Hassanin të qetë teksa çifti është parë në Ibiza në qershor, ku të dy u shfaqën në dashuri me njëri-tjetrin.

Riri po shijon romancën me Hassan, por tash vonë mësoi se ai ishte i martuar.
Hassan ëhtë zëvëndëspresident i biznesit familjar të udhëhequr nga Abdul Latif Jameel – një nga kompanitë më të mëdha në botë. Rihanna nuk është e dashura e tij e parë e famshme, pasi ai më parë është i lidhur edhe me Naomi Campbell.

COMMENTS