Mirsa Kërqeli po rikthehet me një duet

Mirsa Kërqeli po rikthehet me një duet

Labi: Marina dhe Geti nuk më ftuan në dasmë, ndaj njëjtë veprova edhe unë (Foto)
A e keni ditur ja çka janë mes vete Visar Ymeri dhe Shpend Ahmeti?

Këngëtarja e dikurshme Mirsa Kërqeli po rikthehet.

Ajo ka lënë muzikën duke krijuar familje dhe fëmijë, shkruan arbresh.info.

Nga burimet e emisionit n’ZOOM mësohet se Mirsa në fund të këtij viti do kthehet në Kosovë.

Arsyeja është një duet me një këngëtar.

Detajet i sjell kronika e mëposhtme.

COMMENTS