Miranda Hashani 30 vite në skenë, organizon koncertin spektakolar të karrierës (Video)

Këngëtarja e mirënjohur shkupjane Miranda Hashani shënon 30 vjetorin e karrierës së saj muzikore me një koncert gala. Koncerti jubilar '30 vjet kën

Këngëtarja e mirënjohur shkupjane Miranda Hashani shënon 30 vjetorin e karrierës së saj muzikore me një koncert gala.

Koncerti jubilar ’30 vjet këngë me ju’ është një projekt shumë i rëndësishëm për këngëtaren, pasi me të rrumbullakon plotë 30 vite karrierë mu në Shkup nga ku dhe filloi.

Gjatë koncertit janë paraparë interpretime live të 20 kompozimeve të orkestruara special për këtë ngjarje nga muzicienti Edon Ramadani, në skene do të performojnë muzicient të njohur nga Maqedonia dhe Kosova.

Për më tepër informacione, ndiqeni storien e përgatitur:

COMMENTS