Mira ‘thumbon’ artistët (Foto)

Noizy publikon një imazh kur ishte i vogël me nënën e tij (Foto)
Puthje në buzë ndërmjet Allison Janney dhe Kate Winslet në skenë (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria Mira Janji ka hedhur kritika të ashpra në drejtim të atyre që organizojnë ndeja muzikore, me këngëtarë që sipas Mirës nuk kanë as zë e as nuk arrijnë t`i mbushin sallat.

Sipas saj këngëtarët stonojnë gjatë performancave live, por më shumë e habit fakti se si pronarët e klubeve i thërrasin ata, e i anashkalojnë këngëtarët me vlera, transmeton zico.tv

Për më tepër lexojeni postimin e saj të plot në Facebook:

COMMENTS