Mimoza dhe Seldi të lumtur pranë njëri-tjetrit (Video)

Mimoza dhe Seldi të lumtur pranë njëri-tjetrit (Video)

Elvana Gjata me fotosesion në Barcelonë, Valdrin Sahiti nuk i ndahet për 10 orë (Foto)
‘Engjëjt’ ndezin Shangain mes polemikave (Foto)

Mimoza dhe Seldi e shfaqin hapur dashurinë

Këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ditë më parë e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë në një ambient privat në Zvicër me shumë të ftuar.

Mimoza dhe Seldi tani nuk po hezitojnë të ndajnë momentet më të lumtura të tyre në rrjetet sociale.

Është Seldi ai që ka publikuar një video në Instagram, ku shihet bashkë me partneren e tij të jetës.

Mimoza edhe Seldi duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

@mimozashkodra ❤️

A post shared by SQ? (@seldi__qalliu) on

COMMENTS