Miloti ndez atmosferën në Mal të Zi (Video)

Njëzetë fotografitë e fundit të yjeve të famshëm, para se ata të largoheshin përgjithmonë nga kjo botë (Foto)
Kjo është këngëtarja që falë 5 vakte dhe del komplet e zhveshur! (Foto)

Milot Hasangjekaj mbrëmjen e radhës e pati në Mal të Zi.

Ai ka argëtuar publikun me disa pika muzikore, përcjellë zico.tv

Kënga e tij e fundit ‘Fajin ma la’ po thyen rekorde me dëgjueshmëri.

Arbresh.info ka siguruar një video ku shihet se si e ndez atmosferën Miloti i ‘Etnon’.

Publiku këndonte njëzëri me të.

COMMENTS