Milot Hasangjekaj ‘ndahet’ nga Etnon (Video)

Milot Hasangjekaj ka publikuar këngën e tij më të re ‘A duhëm’. Ai këtë e ka sjell në duet me dy artistat e BlackFish Fajt dhe Arday, shkruan arbre

Milot Hasangjekaj ka publikuar këngën e tij më të re ‘A duhëm’.

Ai këtë e ka sjell në duet me dy artistat e BlackFish Fajt dhe Arday, shkruan arbresh.info.

Miloti këtë herë ka vendosur të pavarësohet pak duke mos sjell këngë nën ombrellen e ‘Etnon’.

A u nda ai nga Genci tregon në një intervistë për emisionin n’ZOOM vet ai:

COMMENTS