Milan – Inter : Formacionet e mundshme

Milan – Inter : Formacionet e mundshme

Milan dhe Inter do të ndeshen sonte me fillim nga ora 18:30 për të luajtur derbin e mbetur të javës së 27-të. Të dy trajnerët dëshirojnë fitoren dh

Milan dhe Inter do të ndeshen sonte me fillim nga ora 18:30 për të luajtur derbin e mbetur të javës së 27-të.

Të dy trajnerët dëshirojnë fitoren dhe do të fillojnë ndeshjen më 11-shen më të mirë të mundshme.

Fromacioni i Milanit (4-3-3): Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Ricardo Rodriguez; Kessié, Montolivo, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu. Formacioni i Interit (4-2-3-1):Handanovic, Cancelo, Skriniar, Miranda, D’Ambrosio, Rafinha, Brozovic, Gagliardin,Candreva,Perisic, Icardi.

COMMENTS