Milaim Zeka: Mali i Zi do t’i falte Kosovës 50ha tokë – ja shkaku (Video)

Moderatori i spektaklit 'Zhurma Video Music Awards 12' gazetari Milaim Zeka, ka lavdëruar edhe një herë bukuroshet shqiptare. Madje ai tha se krye

Moderatori i spektaklit ‘Zhurma Video Music Awards 12’ gazetari Milaim Zeka, ka lavdëruar edhe një herë bukuroshet shqiptare.

Madje ai tha se kryeministri i Malit të Zi Milo Gjukanoviq, po ta takonte Morena Tarakun, do t’i falte Kosovës 50 hektarë tokë.

Sipas Zekës, edhe kryeministri i Malit të Zi Gjukanoviq është ‘kogja nifar kurvani’.

Në mbrëmjen e 15 shtatorit ka zhvilluar edhe një intervistë të me pullë të kuqe me këngëtaren bukuroshe Morena Taraku.

Bisedën e tij me Morenën, Milaim Zeka apelon që mos ta lexojnë ‘namuzlitë dhe njerëzit me probleme me zemër’, përcjellë zico.tv

‘Intervistë e ‘censuruar’ me Morena Tarakun

Ndalohet leximi nga namuzelit, dhe njerëzit me probleme me zemër…

Në foton e parë: A keni veshë të brendshme? Kjo ju intereson disa kolegëve: çka ke poshtë, jo çka ke lartë?

zeka-2

Milaimi: Po e pyes asistenten time në skenë, nëse ajo ka pa diçka ma shumë se unë?!

Asistentja: I kisha mentë tek bytha e Noizyt, na thanë se aty e ka kap plumbi.

Foto dhe pyetja e tretë: Ja ta pyesim publikun: Keni parë gjë?

Publiku: Desh na ra të fikët. Na u terruan sytë. Pamë një zog duke fluturuar në qiell, po a ishte i Morenës, apo dikujtë tjetër, nuk mundemi me u deklaru…’

zeka

zeka1

COMMENTS