Milaim Zeka i kap flokët këngëtares Enca Haxhia (Video)

Gazetari Milaim Zeka njihet për fjalorin e tij mjaft kritik ndaj politikës, të cilin shpesh herë e shoqëron me ironi dhe sarkazëm. Por mbrëmjen e 15 s

Gazetari Milaim Zeka njihet për fjalorin e tij mjaft kritik ndaj politikës, të cilin shpesh herë e shoqëron me ironi dhe sarkazëm. Por mbrëmjen e 15 shtatorit, ai ka qenë më i ‘butë’ ndaj politikanëve, përcjellë zico.tv

Duke iu përshtatur kornizave të spektaklit ‘Zhurma Video Music Awards 12’ të cilin e ka prezantuar, Milaimi ka pasur një paraqitje spektakolare dhe tejet origjinale. Të paktën kështu janë shprehur mysafirët prezentë në sallën ku është mbajtur ZhurmaVMA12, dhe shikues të shumtë që e kanë ndjekur përmes televizionit.

Derisa është publikuar video me pjesët më të mira të Milaimit gjatë prezantimit të tij, ju mund t’i ndiqni ‘ngacmimet’ simpatike që ai u ka bërë mysafirëve në skenë siç janë: Kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri, Enca, Noizy, Morena Taraku, Robert Berisha e shumë të tjerë.

COMMENTS