Mihrije Braha: ‘Si cigaren e fundit më fike’ (Video)

Mihrije Braha: ‘Si cigaren e fundit më fike’ (Video)

Ndërron jetë komiku i njohur Charlie Murphy
Granit Miftari së shpejti lanson videon me këngë të re (Foto)

Këngëtarja Mihrije Braha ka lansuar projektin e ri.

‘Si cigaren e fundit më fike’ titullohet kënga, që është prodhim i Kreshnik Avdiut i cili e ka bërë tekstin dhe muzikën.

Kjo baladë është vizuelizuar edhe me klip mjaft të i veçantë, i punuar nga regjisori Blerdi Malushi.

Por, për Mihrijen duket se koha nuk po lë gjurmë. Veçantia qëndron tek fakti se këngëtarja duket më në formë se asnjëherë më parë.

Për më tepër dëgjojeni këngën:

COMMENTS