Mihrije Braha së shpejti me klip të ri (Foto)

Këngëtarja Mihrije Braha e cila ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri, ajo së fundmi përmes një fotografije në Instagramin e saj ka paralajmr

Këngëtarja Mihrije Braha e cila ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri, ajo së fundmi përmes një fotografije në Instagramin e saj ka paralajmruar që së shpejti do sjell një video të re muzikore.

Në postimin e saj ajo ka zbuluar edhe titullin e këngës ‘Cigarja e fundit’. Teksti dhe muzika: Kreshnik Avdiu. Regjia: Blerdi Malushi dhe Kastriot Saqipi.

Klipi më i ri….CIGARJA E FUNDIT….tex&music:Kreshnik Avdiu…regjia:Blerdi Malushi & Kastriot Saqipi…..M B

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

COMMENTS