Mihrije Braha me stil edhe para 20 vjetëve, por kë po kopjon? (Foto)

Edhe pak muaj mbush të 50-tat, por në shikim të parë duket si t’i ketë 30 vjet. Duket se për Mihrije Brahën është ndalur koha pasi që këngëtarja sh

Edhe pak muaj mbush të 50-tat, por në shikim të parë duket si t’i ketë 30 vjet.

Duket se për Mihrije Brahën është ndalur koha pasi që këngëtarja shqiptare nuk po di të plaket.

Së fundi, këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale teksa duket me mjaft stil në pozën e para 20 vjetëve ndërsa i jep përgjigje atyre që po i thonë se po kopjon me poza.

‘Edhe para 20 viteve moderne e me stil, kush kënd po e kopjon!!!!? Më besoni ky është kreativitet i imi, lulet i kam dizajnuar vetë. E tash i gjeni të gatshme në të gjitha dyqanet. Uroj një verë të këndshme për ju të gjithë. M B’, ka shkruar Braha në Instagram.

Ndryshe, këngëtarja përpos koncerteve të shumta anembanë trojeve shqiptare dhe diasporës, është duke punuar në projekte të reja muzikore.

COMMENTS